a A A

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-10 10 m

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC SC APC SC APC 10 10 m
Netto: 15.98 PLN  Brutto: 19.66 PLN

+150 - Duża ilość towaru w magazynie
Poznań, Graniczna 10
+50
Salon sprzedaży
Wysyłka
Poznań, Kopanina 54/56
+50
Wysyłka
Odbiór w punkcie
Poznań - Mag. zewn.
+50
Wysyłka +2 dni
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS

Patchcord jednomodowy simplex z powłoką PVC - LSZH. Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Typ złącza: SC-APC <-> SC-APC
Typ włókna światłowodowego: 9  / 125 µm
Tłumienność całkowita: ≤ 0.3 dB
Wybrane cechy:
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657A1
  • powłoka PVC - LSZH
  • Długość: 10 m
    Gwarancja: 2 lata
    PREZENTACJA
     
    PATCHCORD JEDNOMODOWY PC SC APC SC APC 10 10 m
    PLIKI
    Karta katalogowa
    100 KB
    CE
    250 KB
    Instrukcja obsługi
    300 KB
    OPAKOWANIE
    Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 200x180x10 mmOpakowanie: FoliaWaga brutto: 0.067 kg

    ELEMENTY WSPÓŁPRACUJĄCE Z: PC-SC-APC/SC-APC-10
    INNI KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ