Top Światłowody  Moduły SFP
Porównaj kategorię Opis:Sortuj:typem | ceną | ceną a A A

Moduły SFP

GTS-SFP-2LCG
Typ światłowodu: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Światłowód jednomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Złącza optyczne: 2 x LC ;
Netto: 43.00 PLN  Brutto: 52.89 PLN
GTS-SFP-35G
Typ światłowodu: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Światłowód jednomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Złącza optyczne: SC ; Wybrane cechy: Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Netto: 51.36 PLN  Brutto: 63.17 PLN
GTS-SFP-53G
Typ światłowodu: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Światłowód jednomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Złącza optyczne: SC ; Wybrane cechy: Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm) ;
Netto: 66.77 PLN  Brutto: 82.13 PLN
MGBIC-LH-F
Typ światłowodu: 9 / 125 µm Światłowód jednomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ;
Netto: 144.15 PLN  Brutto: 177.30 PLN
MGBIC-SX-P
Typ światłowodu: 50 / 125 µm / 62 / 125 µm Światłowód wielomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 0.5 km @ 50/125 µm ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ;
Netto: 92.68 PLN  Brutto: 114.00 PLN
DS-1.25G-20-1310
Typ światłowodu: Światłowód jednomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Złącza optyczne: LC ; Wybrane cechy: Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Netto: 113.00 PLN  Brutto: 138.99 PLN
qty dicount
PFT3910
Typ światłowodu: Światłowód jednomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 20 km ; Transfer: max. 155 Mb/s ; Złącza optyczne: LC ; Wybrane cechy: Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Netto: 228.00 PLN  Brutto: 280.44 PLN
PFT3920
Typ światłowodu: Światłowód jednomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 20 km ; Transfer: max. 155 Mb/s ; Złącza optyczne: LC ; Wybrane cechy: Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm) ;
Netto: 244.00 PLN  Brutto: 300.12 PLN
PFT3960
Typ światłowodu: Światłowód jednomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Złącza optyczne: LC ; Wybrane cechy: Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Netto: 260.00 PLN  Brutto: 319.80 PLN
qty dicount
PFT3970
Typ światłowodu: Światłowód jednomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Złącza optyczne: LC ; Wybrane cechy: Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Netto: 398.00 PLN  Brutto: 489.54 PLN
qty dicount
SFP-203/5G
Typ światłowodu: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Światłowód jednomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Złącza optyczne: LC ; Wybrane cechy: Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Netto: 43.09 PLN  Brutto: 53.00 PLN
SFP-205/3G
Typ światłowodu: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Światłowód jednomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Złącza optyczne: LC ; Wybrane cechy: Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm) ;
Netto: 52.53 PLN  Brutto: 64.61 PLN
PFT3900
Typ światłowodu: Światłowód wielomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 2 km ; Transfer: max. 155 Mb/s ; Złącza optyczne: 2 x LC ;
Netto: 228.00 PLN  Brutto: 280.44 PLN
PFT3950
Typ światłowodu: Światłowód wielomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 0.5 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Złącza optyczne: 2 x LC ;
Netto: 244.00 PLN  Brutto: 300.12 PLN
qty dicount
SFP-011M
Typ światłowodu: 50/125 µm, 62.5/125 µm - Światłowód wielomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 0.5 km @ 50/125 µm ; Transfer: max. 155 Mb/s ; Złącza optyczne: 2 x LC ;
Netto: 38.58 PLN  Brutto: 47.45 PLN
SFP-023G
Typ światłowodu: 50/125 µm, 62.5/125 µm - Światłowód wielomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 2 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Złącza optyczne: 2 x LC ;
Netto: 41.26 PLN  Brutto: 50.75 PLN
DS-1.25G-20-1550
Typ światłowodu: Światłowód jednomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Złącza optyczne: LC ; Wybrane cechy: Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm) ;
Netto: 128.00 PLN  Brutto: 157.44 PLN