a A A

KABEL ŚWIATŁOWODOWY ULT-8MM-UNI

KABEL WIAT OWODOWY ULT 8MM UNI
Netto: 7.14 SEK  Brutto: 8.78 SEK

- Towar na zamówienie. Dostawa w ciągu 7 dni
- Brak informacji o dostawie
- Brak towaru w magazynie
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS

Kabel światłowodowy ULT-8MM-UNI to kabel uniwersalny, który może być stosowany przy połączeniach wewnętrznych i zewnętrznych. Kolorystyka włókien w kablu jest zgodna ze standardem GB13993.3-2001.

Zastosowane włókna wielomodowe spełniają międzynarodowy standard IEC 60793-2-10 typu A1a. Włókna wielomodowe OM2 są obecnie najbardziej popularnymi włóknami wielomodowymi zapewniającymi poprawną pracę w I i II oknie transmisyjnym (850 i 1310 nm).

Uwaga! Produkt występuje w dwóch wersjach kolorystycznych, w zależności od dostawy (nie do wyboru).

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Rodzaje włókien: Wielomodowe, OM2 50/125 µm, DRAKA U-DQ(ZN)BH 8G
Liczba włókien: 8 szt.
Średnica kabla: 6 mm
Masa kabla: 40 kg / 1000 m
Tłumienie włókna: < 1.5 dB/km dla 1310 nm
< 3.5 dB/km dla 850 nm
Powłoka włókna: 250 µm
Odporność na zgniatanie: 1000 N / 100 mm
Minimalny promień gięcia: 100 mm
Wybrane cechy:
  • powłoka anty-gryzoniowa
  • powłoka LSZH (lub LSOH) - bezhalogenowy, uniepalniony i bezdymny
  • tuba centralna wypełniona żelem
  • szklane włókna wzmacniające kabel
  • Zastosowanie:
  • ze względu na małe wymiary i elastyczność, kabel idealnie nadaje się do instalacji w korytach kablowych
  • może być instalowany zarówno w nowoczesnych systemach FTTH, FTTB, serwerowniach czy połączeniach między budynkami
  • kable uniwersalne o przeznaczeniu zarówno wewnątrzbudynkowym do połączeń poziomych oraz połączeń poziomych zewnętrznych w kanalizacji wtórnej
  • Temperatura pracy: -40 °C ... 60 °C
    Temperatura instalacji: -20 °C ... 70 °C
    Gwarancja: 2 lata
    PREZENTACJA

     

    KABEL WIAT OWODOWY ULT 8MM UNI

    Konstrukcja kabla: 

    KABEL WIAT OWODOWY ULT 8MM UNI

    1) Włókno światłowodowe w powłoce 250 µm
    2) Żel wypełniający tubę
    3) Tuba centralna
    4) Włókna aramidowe
    5) Powłoka LSZH

    PLIKI

    Karta katalogowa


    100 KB

    Instrukcja obsługi


    300 KB

    OPAKOWANIE
    Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 5x5x5 mmWaga brutto: 0.040 kg

    ELEMENTY WSPÓŁPRACUJĄCE Z: ULT-8MM-UNI
    PIGTAIL WIELOMODOWY - WTYK LC 50/125 PIG-LC-MM
    PIG-LC-MM
    Netto: 9.72 SEK
    PIGTAIL WIELOMODOWY WTYK SC 50/125 PIG-SC-MM
    PIG-SC-MM
    Netto: 8.04 SEK