a A A

LASEROWE ŹRÓDŁO ŚWIATŁA SP-OSM32 1310 / 1550 nm 0.2 mW Spacetronik

Netto: 116.01 CHF  Brutto: 142.69 CHF

Produkt wycofany z oferty
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS
Kontynuacją produktu jest: SP-OSM32/MINI

Laserowe źródło światła SP-OSM32 pozwala wygenerować testową wiązkę światła o długości fali 1310 nm / 1550 nm. Dzięki temu przy użyciu dowolnego miernika mocy optycznej można szybko i z dużą dokładnością ocenić stan światłowodów oraz ich połączeń w testowanej instalacji.

Źródło może świecić w trybie ciągłym (CW) lub przerywanym o częstotliwości 270 Hz / 1 kHz / 2 kHz. Uniwersalne złącze umożliwia podłączenie wszystkich złączy optycznych standardu 2.5 mm, np. SC/FC/ST.

UWAGA! Podczas korzystania z urządzenia należy unikać kierowania wiązki lasera w kierunku skóry i oczu.

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Długość fali optycznej: 1310 / 1550 nm
Moc na wyjściu optycznym: 0.2 mW / -7 dBm
Typ złącza: Ferrula 2.5 mm
Materiał: Tworzywo sztuczne
Wybrane cechy:
  • Uniwersalne złącze umożliwia podłączenie wszystkich złączy optycznych standardu 2.5 mm, np. SC/FC/ST
  • Narzędzie o dużej trwałości, wykonane z najwyższej jakości materiałów
  • W komplecie znajdują się adaptery SC / FC / ST
  • Urządzenie współpracuje zarówno ze światłowodami jednomodowymi, jak i wielomodowymi
  • Małe gabaryty
  • W komplecie znajduje się praktyczne etui
  • Zasilanie: 3 x 1.5 V - Bateria typ LR6 (AA) (brak w zestawie)
    Waga: 0.288 kg - Bez baterii
    Wymiary: 197  x 88  x 49 mm
    Producent / Marka: Spacetronik
    Gwarancja: 2 lata
    PREZENTACJA
    LASEROWE R D O WIAT A SP OSM32 1310 1550 nm 0 2 mW Spacetronik
    Widok z przodu: 
    LASEROWE R D O WIAT A SP OSM32 1310 1550 nm 0 2 mW Spacetronik
    Widok z tyłu: 
    LASEROWE R D O WIAT A SP OSM32 1310 1550 nm 0 2 mW Spacetronik
    Widok z tyłu (miejsce na baterię): 
    LASEROWE R D O WIAT A SP OSM32 1310 1550 nm 0 2 mW Spacetronik
    Złącze: 
    LASEROWE R D O WIAT A SP OSM32 1310 1550 nm 0 2 mW Spacetronik
     
    LASEROWE R D O WIAT A SP OSM32 1310 1550 nm 0 2 mW Spacetronik
    W zestawie: 
    LASEROWE R D O WIAT A SP OSM32 1310 1550 nm 0 2 mW Spacetronik
    Urządzenie zabezpieczone jest poręcznym etui: 
    LASEROWE R D O WIAT A SP OSM32 1310 1550 nm 0 2 mW Spacetronik
    NASZE OPINIE
    • Solidne wykonanie.
    PLIKI
    Karta katalogowa
    100 KB
    Instrukcja obsługi
    300 KB
    Instrukcja 
    789 kB
    OPAKOWANIE
    Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 230x160x85 mmOpakowanie: KartonWaga brutto: 0.612 kg

    ELEMENTY WSPÓŁPRACUJĄCE Z: SP-OSM32