a A A

PATCHCORD WIELOMODOWY PC-LC/LC-MM 1 m

PATCHCORD WIELOMODOWY PC LC LC MM 1 m
Netto: 10.68 PLN  Brutto: 13.14 PLN

3 - Średnia ilość towaru w magazynie
Poznań, Graniczna 10
0
Salon sprzedaży
Wysyłka
Poznań, Kopanina 54/56
3
Wysyłka
Odbiór w punkcie
Poznań - Mag. zewn.
0
Wysyłka +2 dni
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS

Wielomodowy patchcord. Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Typ złącza: LC <-> LC
Typ włókna światłowodowego: 50  / 125 µm Włókna wielomodowe, OM2
Długość: 1 m
Gwarancja: 2 lata
PREZENTACJA
 
PATCHCORD WIELOMODOWY PC LC LC MM 1 m
PLIKI
Karta katalogowa
100 KB
Instrukcja obsługi
300 KB
OPAKOWANIE
Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 200x150x5 mmOpakowanie: FoliaWaga brutto: 0.013 kg