Top Światłowody  Moduły SFP
Porównaj kategorię Opis:Sortuj:typem | ceną | ceną a A A

Moduły SFP

PPZO-SFP/B
Materiał: Guma ; Kolor: Czarny ; Wymiary: 15 x 14 x 9 mm ;
Netto: 0.30 EUR  Brutto: 0.37 EUR
SFP-011M
Typ światłowodu: 50/125 µm, 62.5/125 µm - Światłowód wielomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 0.5 km @ 50/125 µm ; Transfer: max. 155 Mb/s ; Złącza optyczne: 2 x LC / PC ;
Netto: 8.09 EUR  Brutto: 9.95 EUR
SFP-203/5G
Typ światłowodu: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Światłowód jednomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Złącza optyczne: LC / PC ; Wybrane cechy: Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Netto: 8.66 EUR  Brutto: 10.65 EUR
SFP-023G
Typ światłowodu: 50/125 µm, 62.5/125 µm - Światłowód wielomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 2 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Złącza optyczne: 2 x LC / PC ;
Netto: 8.86 EUR  Brutto: 10.90 EUR
SFP-203G
Typ światłowodu: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Światłowód jednomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Złącza optyczne: 2 x LC / PC ;
Netto: 8.87 EUR  Brutto: 10.91 EUR
GTS-SFP-2LCG
Typ światłowodu: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Światłowód jednomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Złącza optyczne: 2 x LC / PC ;
Netto: 9.39 EUR  Brutto: 11.55 EUR
SFP-205/3G
Typ światłowodu: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Światłowód jednomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Złącza optyczne: LC / PC ; Wybrane cechy: Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm) ;
Netto: 10.60 EUR  Brutto: 13.04 EUR
GTS-SFP-35G
Typ światłowodu: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Światłowód jednomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Złącza optyczne: SC / PC ; Wybrane cechy: Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Netto: 12.20 EUR  Brutto: 15.01 EUR
GTS-SFP-53G
Typ światłowodu: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Światłowód jednomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Złącza optyczne: SC / PC ; Wybrane cechy: Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm) ;
Netto: 15.86 EUR  Brutto: 19.51 EUR
MGBIC-SX-P
Typ światłowodu: 50 / 125 µm / 62 / 125 µm Światłowód wielomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 0.5 km @ 50/125 µm ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ;
Netto: 21.87 EUR  Brutto: 26.90 EUR
DS-1.25G-20-1310
Typ światłowodu: Światłowód jednomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Złącza optyczne: LC / PC ; Wybrane cechy: Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Netto: 29.31 EUR  Brutto: 36.05 EUR
MGBIC-LH-F
Typ światłowodu: 9 / 125 µm Światłowód jednomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ;
Netto: 32.01 EUR  Brutto: 39.37 EUR
DS-1.25G-20-1550
Typ światłowodu: Światłowód jednomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Złącza optyczne: LC / PC ; Wybrane cechy: Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm) ;
Netto: 38.86 EUR  Brutto: 47.80 EUR
qty dicount
PFT3900
Typ światłowodu: Światłowód wielomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 2 km ; Transfer: max. 155 Mb/s ; Złącza optyczne: 2 x LC / PC ;
Netto: 50.62 EUR  Brutto: 62.26 EUR
PFT3950
Typ światłowodu: Światłowód wielomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 0.5 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Złącza optyczne: 2 x LC / PC ;
Netto: 65.28 EUR  Brutto: 80.29 EUR
qty dicount
PFT3960
Typ światłowodu: Światłowód jednomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Złącza optyczne: LC / PC ; Wybrane cechy: Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;
Netto: 69.05 EUR  Brutto: 84.93 EUR
qty dicount
PFT3970
Typ światłowodu: Światłowód jednomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Złącza optyczne: LC / PC ; Wybrane cechy: Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm) ;
Netto: 103.91 EUR  Brutto: 127.81 EUR
qty dicount