a A A

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-LC/LC 1 m

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC LC LC 1 m
Netto: 2.42 CAD  Brutto: 2.98 CAD

+100 - Duża ilość towaru w magazynie
Poznań - Graniczna 10
50
Wysyłka
Odbiór w oddziale
Poznań - Kopanina 54/56
+50
Wysyłka
Poznań - Mag. zewn.
0
Wysyłka +2 dni
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS

Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Typ złącza: LC <-> LC
Typ włókna światłowodowego: 9  / 125 µm
Długość: 1 m
Wybrane cechy:
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657A1
  • powłoka PVC
  • Gwarancja: 2 lata
    PREZENTACJA

     

    PATCHCORD JEDNOMODOWY PC LC LC 1 m

    PLIKI

    Karta katalogowa


    100 KB

    Instrukcja obsługi


    300 KB

    OPAKOWANIE
    Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 200x150x5 mmOpakowanie: FoliaWaga brutto: 0.015 kg

    INTERESUJĄCE PRODUKTY