TopPorównywanie produktów
- Pokaż wszystko
- Pokaż różnice
- Wróć

MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OM2-MM


MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM2-SM


MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OMG2-MM


MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OMG2-SM


SWITCH SFP EXPERT-SFP-1/2 1-PORTOWY RJ-45


MEDIA KONWERTER XFIBER-2-60 SFP ATTE


MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY M-023G ULTIMODE


MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY M-023M ULTIMODE


MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY M-203G ULTIMODE


MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207G ULTIMODE


MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY KOMPLET TXRX M-207M ULTIMODE


MEDIA KONWERTER WIELOMODOWY OM1-MM KOMPLET TXRX


MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM1-SM KOMPLET TXRX


MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OMG1-SM KOMPLET TXRX


ADAPTER MEDIA KONWERTERÓW OM-14

67.00 PLN
82.41 PLN

66.77 PLN
82.13 PLN

94.00 PLN
115.62 PLN

94.16 PLN
115.82 PLN

119.28 PLN
146.71 PLN

239.00 PLN
293.97 PLN

111.17 PLN
136.74 PLN

74.20 PLN
91.27 PLN

125.34 PLN
154.17 PLN

419.27 PLN
515.70 PLN

151.16 PLN
185.93 PLN

121.00 PLN
148.83 PLN

126.69 PLN
155.83 PLN

246.53 PLN
303.23 PLN

477.65 PLN
587.51 PLN

Porty LAN:  ...  ...  ...  ...  
  • 1 x port SFP 1000 Base-X,
  • 2 x Port LAN 10/100/1000 Base-T  
  • ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
    Rodzaj złącza optycznego:  2 szt. SC  2 szt. SC  2 szt. SC  2 szt. SC  ...  ...  2 szt. SC  2 szt. SC  2 szt. SC  SC  SC  SC  SC  SC  ...  
    Liczba slotów:  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  14   
    Liczba włókien:  2 szt.  2 szt.  2 szt.  2 szt.  ...  ...  2 szt.  2 szt.  2 szt.  1 szt.  1 szt.  1 szt.  1 szt.  1 szt.  ...  
    Zasięg transmisji:  2 km - Światłowód wielomodowy  25 km - Światłowód jednomodowy  2 km - Światłowód wielomodowy  20 km - Światłowód jednomodowy  ...  ...  2 km - Światłowód wielomodowy  2 km - Światłowód wielomodowy  20 km - Światłowód jednomodowy  20 km - Światłowód jednomodowy  20 km - Światłowód jednomodowy  2 km - Światłowód wielomodowy  25 km - Światłowód jednomodowy  25 km - Światłowód jednomodowy  ...  
    Rodzaj złącza:  ...  ...  ...  ...  ...  
  • Port SFP,
  • Port LAN & PoE - RJ45  
  • ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
    Zasilacz:  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  2 szt. 86  ... 265 V AC / 1.8 A - Zasilanie redundantne  
    Wyjście zasilania:  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  5 V DC / 12 A  
    Obsługiwane standardy:  IEEE 802.3, IEEE 802.3u, 802.3z  IEEE 802.3, IEEE 802.3u, 802.3z  IEEE 802.3, IEEE 802.3u, 802.3z  IEEE 802.3, IEEE 802.3u, 802.3z  ...  IEEE 802.3z, IEEE 802.3af  IEEE 802.3, IEEE 802.3u, 802.3z  IEEE 802.3, IEEE 802.3u  IEEE 802.3, IEEE 802.3u, 802.3z  IEEE 802.3, IEEE 802.3u  IEEE 802.3, IEEE 802.3u  IEEE 802.3, IEEE 802.3u  IEEE 802.3, IEEE 802.3u  IEEE 802.3, IEEE 802.3u  ...  
    Typ obudowy:  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  2 U Rack 19"  
    Długość fali optycznej:  1310 nm  1310 nm  1310 nm  1310 nm  ...  ...  1310 nm  1310 nm  1310 nm  1550 / 1310 nm  1550 / 1310 nm  1550 / 1310 nm  1550 / 1310 nm  1550 / 1310 nm  ...  
    Port LAN:  1 szt. (RJ-45. UTP/STP)  1 szt. (RJ-45. UTP/STP)  1 szt. (RJ-45. UTP/STP)  1 szt. (RJ-45. UTP/STP)  ...  1 szt. (RJ-45. UTP/STP) - LAN & PoE  1 szt. (RJ-45. UTP/STP)  1 szt. (RJ-45. UTP/STP)  1 szt. (RJ-45. UTP/STP)  1 szt. (RJ-45. UTP/STP)  1 szt. (RJ-45. UTP/STP)  1 szt. (RJ-45. UTP/STP)  (RJ-45. UTP/STP)  (RJ-45. UTP/STP)  ...  
    Zarządzanie przez WWW / konsolę:  ...  ...  ...  ...    ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
    Kolor:  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  Czarny  
    Szybkość transmisji:  10 / 100 Mb/s  10 / 100 Mb/s  10 / 100 / 1000 Mb/s  10 / 100 / 1000 Mb/s  10 / 100 / 1000 Mb/s - 2 x Port LAN ,
    1000 Mb/s - 1 x port SFP  
  • SFP : 1000 Mb/s,
  • LAN : 10/100/1000 Mb/s  
  • 10 / 100 / 1000 Mb/s  10 / 100 Mb/s  10 / 100 / 1000 Mb/s  10 / 100 / 1000 Mb/s  10/100 Mb/s  10/100 Mb/s  10/100 Mb/s  10/100/1000 Mb/s  ...  
    Diody LED:  ...  ...  ...  ...  Power, Link/Act, Gigabit Ethernet, FX  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
    Certyfikaty:  ...  ...  ...  ...  CE  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
    Wybrane cechy:  
  • Auto detekcja MDI/MDI-X - automatycznie wykrywa tryb transmisji danych
  • Auto detekcja prędkości bitowej
  • Dwukierunkowa transmisja przez dwa włókna światłowodowe
  • Diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia  
  • Auto detekcja MDI/MDI-X - automatycznie wykrywa tryb transmisji danych
  • Auto detekcja prędkości bitowej
  • Dwukierunkowa transmisja przez dwa włókna światłowodowe
  • Diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia  
  • Auto detekcja MDI/MDI-X - automatycznie wykrywa tryb transmisji danych
  • Auto detekcja prędkości bitowej
  • Dwukierunkowa transmisja przez dwa włókna światłowodowe
  • Diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia  
  • Auto detekcja MDI/MDI-X - automatycznie wykrywa tryb transmisji danych
  • Auto detekcja prędkości bitowej
  • Dwukierunkowa transmisja przez dwa włókna światłowodowe
  • Diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia  
  • Auto MDI/MDX
  • zabezpieczenie przed wyładowaniami atmosferycznymi i różnicami potencjałów pomiędzy urządzeniami  
  • (RJ45) 10/100/1000 Mb Auto-Negotiation, Auto MDI/MDIX
  • Diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia
  • Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe
  • Montaż w pionie lub poziomie  
  • Auto detekcja MDI/MDI-X - automatycznie wykrywa tryb transmisji danych
  • Auto detekcja prędkości bitowej
  • Dwukierunkowa transmisja przez dwa włókna światłowodowe
  • Diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia  
  • Auto detekcja MDI/MDI-X - automatycznie wykrywa tryb transmisji danych
  • Auto detekcja prędkości bitowej
  • Dwukierunkowa transmisja przez dwa włókna światłowodowe
  • Diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia  
  • Auto detekcja MDI/MDI-X - automatycznie wykrywa tryb transmisji danych
  • Auto detekcja prędkości bitowej
  • Dwukierunkowa transmisja przez dwa włókna światłowodowe
  • Diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia  
  • Auto detekcja MDI/MDI-X - automatycznie wykrywa tryb transmisji danych
  • Auto detekcja prędkości bitowej
  • Dwukierunkowa transmisja przez pojedyncze włókno światłowodowe
  • Diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia
  • Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm)  
  • Auto detekcja MDI/MDI-X - automatycznie wykrywa tryb transmisji danych
  • Auto detekcja prędkości bitowej
  • Dwukierunkowa transmisja przez pojedyncze włókno światłowodowe
  • Diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia
  • Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm)  
  • Auto detekcja MDI/MDI-X - automatycznie wykrywa tryb transmisji danych
  • Auto detekcja prędkości bitowej
  • Dwukierunkowa transmisja przez pojedyncze włókno światłowodowe
  • Diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia
  • Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm)  
  • Auto detekcja MDI/MDI-X - automatycznie wykrywa tryb transmisji danych
  • Auto detekcja prędkości bitowej
  • Dwukierunkowa transmisja przez pojedyncze włókno światłowodowe
  • Diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia
  • Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm)  
  • Auto detekcja MDI/MDI-X - automatycznie wykrywa tryb transmisji danych
  • Auto detekcja prędkości bitowej
  • Dwukierunkowa transmisja przez pojedyncze włókno światłowodowe
  • Diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia
  • Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm)  
  • Wentylator wymuszający chłodzenie  
    Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia:  5 % ... 95 %  5 % ... 95 %  5 % ... 95 %  5 % ... 95 %  10 % ... 90 %  ...  ...  ...  ...  ...  ...  5 % ... 95 %  5 % ... 95 %  5 % ... 95 %  ...  
    Zasilanie:  5 V DC / 2 A (zasilacz w komplecie)  5 V DC / 2 A (zasilacz w komplecie)  5 V DC / 1 A (zasilacz w komplecie)  5 V DC / 1 A (zasilacz w komplecie)  12 V DC / 500 mA (zasilacz w komplecie) - Wtyk 2.5/5.5 mm  
  • 35  ... 56 V DC - Passive PoE ( Port LAN )
  • 12  ... 58 V DC (zaciski śrubowe)  
  • 5 V DC / 2 A (zasilacz w komplecie)  5 V DC / 1.2 A (zasilacz w komplecie)  5 V DC / 1.2 A (zasilacz w komplecie)  5 V DC / 1.2 A (zasilacz w komplecie)  5 V DC / 2 A (zasilacz w komplecie)  5 V DC / 2 A (zasilacz w komplecie)  5 V DC / 1 A (zasilacz w komplecie)  5 V DC / 1 A (zasilacz w komplecie)  ...  
    Temperatura pracy:  -10 °C ... 50 °C  -10 °C ... 50 °C  -10 °C ... 50 °C  -10 °C ... 50 °C  0 °C ... 60 °C  -25 °C ... 65 °C  0 °C ... 50 °C  0 °C ... 50 °C  0 °C ... 50 °C  0 °C ... 50 °C  0 °C ... 50 °C  -10 °C ... 50 °C  -10 °C ... 50 °C  -10 °C ... 50 °C  ...  
    Waga:  0.140 kg  0.140 kg  0.146 kg  0.146 kg  0.17 kg  0.04 kg  0.174 kg  0.172 kg  0.174 kg  0.176 kg  0.176 kg  0.140 kg  0.176 kg  0.148 kg  4.77 kg  
    Wymiary:  94  x 72  x 27 mm  120  x 72  x 27 mm  120  x 72  x 27 mm  120  x 72  x 27 mm  99  x 71  x 27 mm  61  x 61  x 21 mm  106  x 70  x 27 mm  106  x 70  x 26 mm  106  x 70  x 26 mm  105  x 70  x 26 mm - Wymiary nadajnika lub odbiornika  105  x 70  x 26 mm - Wymiary nadajnika lub odbiornika  120  x 72  x 27 mm  120  x 72  x 27 mm  105  x 70  x 27 mm  425  x 230  x 90 mm  
    Producent / Marka:  ...  ...  ...  ...  ...  ATTE  ULTIMODE  ULTIMODE  ULTIMODE  ULTIMODE  ULTIMODE  ...  ...  ...  ...  
    Gwarancja:  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  3 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata