a A A

PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK SC-APC PIG-SC-APC-2

PIGTAIL JEDNOMODOWY WTYK SC APC PIG SC APC 2
Netto: 288.97 HUF  Brutto: 355.43 HUF

+100 - Średnia ilość towaru w magazynie
Poznań, Graniczna 10
+50
Wysyłka
Odbiór w oddziale
Poznań, Kopanina 54/56
+50
Wysyłka
Poznań - Mag. zewn.
0
Wysyłka +2 dni
- Dodaj do listy produktów do porównania
OPIS

Pigtail to krótki odcinek światłowodu w powłoce, z jednej strony fabrycznie zakończony złączem a z drugiej gołym włóknem.

Pigtaile wystarczy zespawać z włóknami kabla dystrybucyjnego, dzięki czemu unika się procesu zarabiania złączy.

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Typ złącza: SC-APC
Typ włókna światłowodowego: 9  / 125 µm, G657A Loose Tube (Easy Strip)
Długość: 2 m
Gwarancja: 2 lata
PREZENTACJA

 

PIGTAIL JEDNOMODOWY WTYK SC APC PIG SC APC 2

PLIKI

Karta katalogowa


100 KB

Instrukcja obsługi


300 KB

OPAKOWANIE
Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 150x120x10 mmOpakowanie: FoliaWaga brutto: 0.006 kg

ELEMENTY WSPÓŁPRACUJĄCE Z: PIG-SC-APC-2
PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-1 1 m
PC-SC-APC/SC-APC-1
Netto: 811.92 HUF
INTERESUJĄCE PRODUKTY
ADAPTER JEDNOMODOWY AD-SC-APC/SC-APC
AD-SC-APC/SC-APC
Netto: 78.81 HUF
PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK LC PIG-LC
PIG-LC
Netto: 328.38 HUF