TopPorównywanie produktów
- Pokaż wszystko
- Pokaż różnice
- Wróć

ADAPTER WIELOMODOWY AD-2LC/2LC-MM


ADAPTER WIELOMODOWY AD-2LC/2LC-MM-OM3


ADAPTER WIELOMODOWY AD-2SC/2SC-MM


ADAPTER WIELOMODOWY AD-LC/LC-MM-OM3


ADAPTER WIELOMODOWY AD-SC/SC-MM


ADAPTER WIELOMODOWY AD-SC/SC-MM-OM3

5.54 PLN
6.81 PLN

6.12 PLN
7.53 PLN

3.45 PLN
4.24 PLN

2.87 PLN
3.53 PLN

0.97 PLN
1.19 PLN

1.78 PLN
2.19 PLN

Typ złącza:  LC duplex  LC duplex  SC duplex  LC simplex  SC simplex  SC simplex  
Konstrukcja:  wielomodowa dla włókien 50/125 µm / 62.5/125 µm  ...  wielomodowa dla włókien 50/125 µm / 62.5/125 µm  ...  wielomodowa dla włókien 50/125 µm / 62.5/125 µm  ...  
Przeznaczenie:  ...  Włókna wielomodowe OM3  ...  Włókna wielomodowe OM3  ...  Włókna wielomodowe OM3  
Rodzaj obudowy:  Plastikowa  Plastikowa  Plastikowa  Plastikowa  Plastikowa  Plastikowa  
Wybrane cechy:  ferrula brązowo-fosforowa  ...  ferrula brązowo-fosforowa  ...  ferrula ceramiczna  ...  
Kolor:  ...  Turkusowy  ...  Turkusowy  ...  Turkusowy  
Gwarancja:  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata