TopPorównywanie produktów
- Pokaż wszystko
- Pokaż różnice
- Wróć

ADAPTER WIELOMODOWY AD-2LC/2LC-MM


ADAPTER WIELOMODOWY AD-2SC/2SC-MM


ADAPTER WIELOMODOWY AD-LC/LC-MM-OM3


ADAPTER WIELOMODOWY AD-SC/SC-MM


ADAPTER WIELOMODOWY AD-SC/SC-MM-OM3

4.90 PLN
6.03 PLN

2.94 PLN
3.62 PLN

2.63 PLN
3.23 PLN

0.96 PLN
1.18 PLN

1.71 PLN
2.10 PLN

Typ złącza:  LC duplex  SC duplex  LC simplex  SC simplex  SC simplex  
Przeznaczenie:  ...  ...  Włókna wielomodowe OM3  ...  Włókna wielomodowe OM3  
Konstrukcja:  wielomodowa dla włókien 50/125 µm / 62.5/125 µm  wielomodowa dla włókien 50/125 µm / 62.5/125 µm  ...  wielomodowa dla włókien 50/125 µm / 62.5/125 µm  ...  
Kolor:  ...  ...  Turkusowy  ...  Turkusowy  
Rodzaj obudowy:  Plastikowa  Plastikowa  Plastikowa  Plastikowa  Plastikowa  
Wybrane cechy:  ferrula brązowo-fosforowa  ferrula brązowo-fosforowa  ...  ferrula ceramiczna  ...  
Gwarancja:  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata