TopPorównywanie produktów
- Pokaż wszystko
- Pokaż różnice
- Wróć

KABEL ŚWIATŁOWODOWY ULT-2SM-IN


KABEL ŚWIATŁOWODOWY ULT-4SM-UNI


KABEL ŚWIATŁOWODOWY ULT-FC.E-2SM


KABEL ŚWIATŁOWODOWY ULT-12SM-UNI


KABEL ŚWIATŁOWODOWY ULT-8SM-UNI


KABEL ŚWIATŁOWODOWY ULT-4MM-UNI


KABEL ŚWIATŁOWODOWY ULT-8MM-UNI


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2FC/2FC 1 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2LC/2LC-1 1 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2LC/2LC-2 2 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2LC/2SC-2 2 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-1 1 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-2 2 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-20 20 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-3 3 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-5 5 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2SC/2SC-50 50 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-2ST/2ST 1 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/FC


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/LC 1 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/SC 1 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/ST 1 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-LC/LC 1 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-LC/SC 1 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/LC 1 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC 1 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-0.5 0.5 m OPTON


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-1 1 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-10 10 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-20 20 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-3 3 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-5 5 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC/ST 1 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-ST/ST 1 m


PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2LC/2LC-MM-OM3-2 2 m


PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2LC/2SC-MM-2 2 m


PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2SC/2ST-MM-2 2 m


PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2ST/2ST-MM-2 2 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/FC-1.0 1 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/FC-10 10 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/FC-200 200 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/FC-3.0 3 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/FC-5.0 5 m


PATCHCORD WIELOMODOWY PC-LC/LC-MM 1 m


PATCHCORD WIELOMODOWY PC-LC/ST-MM 1 m


PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC/SC-1 1 m


PATCHCORD WIELOMODOWY PC-SC/SC-MM 1 m


PATCHCORD WIELOMODOWY PC-SC/ST-MM 1 m


PATCHCORD WIELOMODOWY PC-ST/ST-MM 1 m


PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK FC PIG-FC


PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK FC/APC PIG-FC-APC


PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK LC PIG-LC


PIGTAIL WIELOMODOWY - WTYK LC 50/125 PIG-LC-MM


PIGTAIL WIELOMODOWY - WTYK LC PIG-LC-MM-OM3


PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK SC PIG-SC


PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK SC-APC PIG-SC-APC


PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK SC-APC PIG-SC-APC-2


PIGTAIL WIELOMODOWY WTYK SC 50/125 PIG-SC-MM


PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK ST PIG-ST


PIGTAIL WIELOMODOWY WTYK ST 50/125 PIG-ST-MM

0.63 PLN
0.77 PLN

1.94 PLN
2.39 PLN

0.80 PLN
0.98 PLN

2.55 PLN
3.14 PLN

2.13 PLN
2.62 PLN

3.54 PLN
4.35 PLN

3.09 PLN
3.80 PLN

14.91 PLN
18.34 PLN

16.83 PLN
20.70 PLN

17.94 PLN
22.07 PLN

16.69 PLN
20.53 PLN

17.10 PLN
21.03 PLN

40.25 PLN
49.51 PLN

9.60 PLN
11.81 PLN

14.40 PLN
17.71 PLN

8.00 PLN
9.84 PLN

56.00 PLN
68.88 PLN

22.49 PLN
27.66 PLN

8.09 PLN
9.95 PLN

10.51 PLN
12.93 PLN

9.78 PLN
12.03 PLN

9.00 PLN
11.07 PLN

8.50 PLN
10.46 PLN

7.83 PLN
9.63 PLN

8.08 PLN
9.94 PLN

7.51 PLN
9.24 PLN

9.83 PLN
12.09 PLN

9.40 PLN
11.56 PLN

13.70 PLN
16.85 PLN

18.83 PLN
23.16 PLN

10.27 PLN
12.63 PLN

11.14 PLN
13.70 PLN

9.95 PLN
12.24 PLN

14.83 PLN
18.24 PLN

24.84 PLN
30.55 PLN

19.16 PLN
23.57 PLN

19.56 PLN
24.06 PLN

24.00 PLN
29.52 PLN

25.57 PLN
31.45 PLN

55.95 PLN
68.82 PLN

816.78 PLN
1004.64 PLN

24.63 PLN
30.29 PLN

29.56 PLN
36.36 PLN

9.01 PLN
11.08 PLN

8.50 PLN
10.46 PLN

8.22 PLN
10.11 PLN

7.55 PLN
9.29 PLN

13.42 PLN
16.51 PLN

12.82 PLN
15.77 PLN

3.69 PLN
4.54 PLN

4.18 PLN
5.14 PLN

3.79 PLN
4.66 PLN

4.21 PLN
5.18 PLN

6.88 PLN
8.46 PLN

2.89 PLN
3.55 PLN

3.06 PLN
3.76 PLN

3.29 PLN
4.05 PLN

3.48 PLN
4.28 PLN

7.25 PLN
8.92 PLN

6.46 PLN
7.95 PLN

Typ złącza:  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  FC <-> FC  LC/UPC <-> LC/UPC  LC/UPC <-> LC/UPC  LC/UPC <-> SC/UPC  SC/UPC <-> SC/UPC  SC/UPC <-> SC/UPC  SC/UPC <-> SC/UPC  SC/UPC <-> SC/UPC  SC/UPC <-> SC/UPC  SC/UPC <-> SC/UPC  ST <-> ST  FC <-> FC  FC <-> LC  FC <-> SC  FC <-> ST  LC <-> LC  LC <-> SC  SC-APC <-> LC/UPC  SC-APC <-> SC  SC-APC <-> SC-APC  SC-APC <-> SC-APC  SC-APC <-> SC-APC  SC-APC <-> SC-APC  SC-APC <-> SC-APC  SC-APC <-> SC-APC  SC <-> ST  ST <-> ST  LC <-> LC  LC/UPC <-> SC/UPC  SC <-> ST  ST <-> ST  FC <-> FC  FC <-> FC  FC <-> FC  FC <-> FC  FC <-> FC  LC <-> LC  LC <-> ST  SC/UPC <-> SC/UPC  SC <-> SC  SC <-> ST  ST <-> ST  FC  FC/APC  LC  LC  LC  SC  SC-APC  SC-APC  SC  ST  ST  
Tłumienność złącza:  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  0.08 dB  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
Rodzaje włókien:  Jednomodowe, ITU-T G.657A1, SUMITOMO  Jednomodowe, ITU-T G.652.D, DRAKA U-DQ(ZN)BH 4E  Jednomodowe, G.657A2, 9/125 µm, CORNING  Jednomodowe, ITU-T G.652.D, RAKA U-DQ(ZN)BH 12E  Jednomodowe, ITU-T G.652.D, DRAKA U-DQ(ZN)BH 8E  Wielomodowe, OM2 50/125 µm  Wielomodowe, OM2 50/125 µm, DRAKA U-DQ(ZN)BH 8G  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
Liczba włókien:  2 szt.  4 szt.  2 szt.  12 szt.  8 szt.  4 szt.  8 szt.  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
Maks. tłumienność złącza:  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  0.2 dB  0.20 dB  0.19 dB  ...  0.18 dB  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  0.19 dB  0.11 dB  0.19 dB  0.18 dB  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
Tłumienność całkowita:  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ≤ 0.3 dB  ...  ≤ 0.3 dB  ≤ 0.3 dB  ≤ 0.3 dB  ≤ 0.3 dB  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ≤ 0.3 dB  ≤ 0.2 dB  ≤ 0.19 dB  ≤ 0.3 dB  ≤ 0.3 dB  ≤ 0.3 dB  ≤ 0.3 dB  ≤ 0.3 dB  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ≤ 0.3 dB  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
Wymiary kabla:  3  x 2 mm  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
Typ włókna światłowodowego:  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  9  / 125 µm  9  / 125 µm - G652.D  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  50  / 125 µm Włókna wielomodowe  50 / 125 µm - Włókna wielomodowe  50  / 125 µm Włókna wielomodowe  50  / 125 µm Włókna wielomodowe  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm  50  / 125 µm Włókna wielomodowe  50  / 125 µm Włókna wielomodowe  9  / 125 µm  50  / 125 µm Włókna wielomodowe  50  / 125 µm Włókna wielomodowe  50  / 125 µm Włókna wielomodowe  9  / 125 µm  9  / 125 µm  9  / 125 µm : G-652.D  50  / 125 µm : OM2  Włókna wielomodowe : OM3  9  / 125 µm : G-652.D  9  / 125 µm  9  / 125 µm, G657A Loose Tube (Easy Strip)  50  / 125 µm : OM2  9  / 125 µm  50  / 125 µm : OM2  
Średnica kabla:  ...  6 mm  3 mm  5.8 mm  6 mm  6 mm  6 mm  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
Masa kabla:  9 kg / 1000 m  38 kg / 1000 m  8.5 kg / 1000 m  40 kg / 1000 m  40 kg / 1000 m  38 kg / 1000 m  40 kg / 1000 m  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
Tłumienność włókna:  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  2.8 dB/km @ 850 nm
0.8 dB/km @ 1300 nm  
...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  2.8 dB/km @ 850 nm
0.8 dB/km @ 1300 nm  
...  ...  ...  ...  ...  ...  
Producent / Marka:  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  OPTON  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
Długość:  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  1 m  1 m  2 m  2 m  1 m  2 m  20 m  3 m  5 m  50 m  1 m  1 m  1 m  1 m  1 m  1 m  1 m  1 m  1 m  0.5 m  1 m  10 m  20 m  3 m  5 m  1 m  1 m  2 m  2 m  2 m  2 m  1 m  10 m  200 m  3 m  5 m  1 m  1 m  1 m  1 m  1 m  1 m  1 m  1 m  1 m  1 m  2 m  1 m  1 m  2 m  1 m  1 m  1 m  
Tłumienie włókna:  < 0.35 dB/km dla 1310 nm
< 0.2 dB/km dla 1550 nm  
< 0.36 dB/km dla 1310 nm
< 0.22 dB/km dla 1550 nm  
< 0.36 dB/km dla 1310 nm
< 0.22 dB/km dla 1550 nm  
...  < 0.36 dB/km dla 1310 nm
< 0.22 dB/km dla 1550 nm  
< 1.5 dB/km dla 1310 nm
< 3.5 dB/km dla 850 nm  
< 1.5 dB/km dla 1310 nm
< 3.5 dB/km dla 850 nm  
...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
Powłoka włókna:  250 µm  250 µm  250 µm  250 µm  250 µm  250 µm  250 µm  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
Odporność na zgniatanie:  ...  1000 N / 100 mm  500 N / 100 mm  15 Nm  1000 N / 100 mm  1000 N / 100 mm  1000 N / 100 mm  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
Minimalny promień gięcia:  30 mm  100 mm  
  • 20 x średnica zewnętrzna (podczas instalacji)
  • 10 x średnica zewnętrzna (po zakończonej instalacji)  
  • 60 mm - statyczny
  • 116 mm - dynamiczny  
  • 100 mm  100 mm  100 mm  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
    Wybrane cechy:  
  • Zatopione w powłoce pręty FRP zwiększające wytrzymałość mechaniczną kabla
  • Prostokątny przekrój powłoki umożliwia gięcie kabla tylko w jednej płaszczyźnie
  • Siła naciągu ≤ 80 N  
  • powłoka anty-gryzoniowa
  • powłoka LSZH (lub LSOH) - bezhalogenowy, uniepalniony i bezdymny
  • tuba centralna wypełniona żelem
  • szklane włókna wzmacniające kabel  
  • Bardzo wygodny w instalacji
  • powłoka LSZH (lub LSOH) - bezhalogenowy, uniepalniony i bezdymny
  • Dzięki wzmocnieniu z włókien aramidowych, kabel ma dużą wytrzymałość na naciąg: 800 N
  • Odporność na wnikanie wody - 3m słupa wody przez 24h
  • Klasa CPR: Eca  
  • powłoka anty-gryzoniowa
  • powłoka LSZH (lub LSOH) - bezhalogenowy, uniepalniony i bezdymny
  • tuba centralna wypełniona żelem
  • szklane włókna wzmacniające kabel
  • Ripcord umożliwiający łatwe rozrywanie zewnętrznej powłoki  
  • powłoka anty-gryzoniowa
  • powłoka LSZH (lub LSOH) - bezhalogenowy, uniepalniony i bezdymny
  • tuba centralna wypełniona żelem
  • szklane włókna wzmacniające kabel  
  • powłoka anty-gryzoniowa
  • powłoka LSZH (lub LSOH) - bezhalogenowy, uniepalniony i bezdymny
  • tuba centralna wypełniona żelem
  • szklane włókna wzmacniające kabel  
  • powłoka anty-gryzoniowa
  • powłoka LSZH (lub LSOH) - bezhalogenowy, uniepalniony i bezdymny
  • tuba centralna wypełniona żelem
  • szklane włókna wzmacniające kabel  
  • ...  Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania  Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania  Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania  
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.652 D
  • powłoka PVC  
  • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania  
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.652 D
  • powłoka PVC  
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.652 D
  • powłoka PVC  
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.652 D
  • powłoka PVC  
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.652 D
  • powłoka PVC  
  • ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A
  • powłoka PVC  
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: ITU-T G-652
  • powłoka PVC  
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657.B3  
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A
  • powłoka PVC  
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A
  • powłoka PVC - LSZH  
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A
  • powłoka PVC  
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A
  • powłoka PVC  
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A
  • powłoka PVC  
  • ...  ...  Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania  Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania  Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania  Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania  
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A,
  • Płaszcz stalowy zabezpiecza przed uszkodzeniem poprzez rozciąganie,
  • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania,
  • Odporny na promienie UV  
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A,
  • Płaszcz stalowy zabezpiecza przed uszkodzeniem poprzez rozciąganie,
  • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania,
  • Odporny na promienie UV  
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A,
  • Płaszcz stalowy zabezpiecza przed uszkodzeniem poprzez rozciąganie,
  • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania,
  • Odporny na promienie UV  
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A,
  • Płaszcz stalowy zabezpiecza przed uszkodzeniem poprzez rozciąganie,
  • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania,
  • Odporny na promienie UV  
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A,
  • Płaszcz stalowy zabezpiecza przed uszkodzeniem poprzez rozciąganie,
  • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania,
  • Odporny na promienie UV  
  • ...  ...  
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.652 D
  • powłoka PVC  
  • ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
    Zastosowanie:  
  • Głównym przeznaczeniem kabla ULT-2SM-IN są instalacje wewnątrz budynków
  • Ze względu na swoją konstrukcję oraz zastosowane włókno, kabel idealnie sprawdzi się w sieciach FTTH, FTTB, serwerowniach, sieciach biurowych oraz domowych
  • Niska waga, niewielkie wymiary oraz bardzo mały minimalny promień gięcia, pozwalają z powodzeniem stosować kabel w korytach kablowych  
  • ze względu na małe wymiary i elastyczność, kabel idealnie nadaje się do instalacji w korytach kablowych
  • może być instalowany zarówno w nowoczesnych systemach FTTH, FTTB, serwerowniach czy połączeniach między budynkami
  • kable uniwersalne o przeznaczeniu zarówno wewnątrzbudynkowym do połączeń poziomych oraz połączeń poziomych zewnętrznych w kanalizacji wtórnej  
  • ze względu na małe wymiary i elastyczność, kabel idealnie nadaje się do instalacji w korytach kablowych
  • może być instalowany zarówno w nowoczesnych systemach FTTH, FTTB, serwerowniach czy połączeniach między budynkami
  • kable uniwersalne o przeznaczeniu zarówno wewnątrzbudynkowym do połączeń poziomych oraz połączeń poziomych zewnętrznych w kanalizacji wtórnej  
  • ze względu na małe wymiary i elastyczność, kabel idealnie nadaje się do instalacji w korytach kablowych
  • może być instalowany zarówno w nowoczesnych systemach FTTH, FTTB, serwerowniach czy połączeniach między budynkami
  • kable uniwersalne o przeznaczeniu zarówno wewnątrzbudynkowym do połączeń poziomych oraz połączeń poziomych zewnętrznych w kanalizacji wtórnej  
  • ze względu na małe wymiary i elastyczność, kabel idealnie nadaje się do instalacji w korytach kablowych
  • może być instalowany zarówno w nowoczesnych systemach FTTH, FTTB, serwerowniach czy połączeniach między budynkami
  • kable uniwersalne o przeznaczeniu zarówno wewnątrzbudynkowym do połączeń poziomych oraz połączeń poziomych zewnętrznych w kanalizacji wtórnej  
  • ze względu na małe wymiary i elastyczność, kabel idealnie nadaje się do instalacji w korytach kablowych
  • może być instalowany zarówno w nowoczesnych systemach FTTH, FTTB, serwerowniach czy połączeniach między budynkami
  • kable uniwersalne o przeznaczeniu zarówno wewnątrzbudynkowym do połączeń poziomych oraz połączeń poziomych zewnętrznych w kanalizacji wtórnej  
  • ze względu na małe wymiary i elastyczność, kabel idealnie nadaje się do instalacji w korytach kablowych
  • może być instalowany zarówno w nowoczesnych systemach FTTH, FTTB, serwerowniach czy połączeniach między budynkami
  • kable uniwersalne o przeznaczeniu zarówno wewnątrzbudynkowym do połączeń poziomych oraz połączeń poziomych zewnętrznych w kanalizacji wtórnej  
  • ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
    Temperatura pracy:  -30 °C ... 70 °C  -40 °C ... 60 °C  -40 °C ... 60 °C  -30 °C ... 60 °C  -40 °C ... 60 °C  -40 °C ... 60 °C  -40 °C ... 60 °C  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
    Temperatura instalacji:  -20 °C ... 60 °C  -20 °C ... 70 °C  -10 °C ... 60 °C  -30 °C ... 40 °C  -20 °C ... 70 °C  -20 °C ... 70 °C  -20 °C ... 70 °C  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
    Spełniane normy:  
  • EN 50267-2-2
  • EN 50268-2
  • ISO 4892/2  
  • ...  
  • EN 50267-2-2
  • EN 50268-2
  • ISO 4892/2  
  • ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  ...  
    Gwarancja:  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata  2 lata